Seminaras „Šiuolaikinių neurotechnologijų taikymas darbe su vaikais, turinčiais mokymosi sunkumų ir elgesio problemų“

Mažeikių Švietimo centre 2015 m. balandžio 27 d. 14 val. vyks seminaras „Šiuolaikinių neurotechnologijų taikymas darbe su vaikais, turinčiais mokymosi sunkumų ir elgesio problemų“.
Vilniaus rajono PPT specialistai kviečia susipažinti psichologus, logopedus, spec. pedagogus ir kitus pageidaujančius su šiuolaikinių neurotechnologijų darbo metodais ir įrangos komplektu, skirtu darbui su vaikais, turinčiais ugdymo/si sunkumus, dėmesio, koncentracijos, elgesio ir emocijų problemas, kalbos ir kalbėjimo sutrikimus.

•    Biofeedback (Biologinis grįžtamasis ryšys) - naujoviška, NASA sukurta technologija padedanti pasiekti žmogaus organizmo funkcijų kontrolę, gerinti dėmesio koncentraciją ir relaksaciją.
•    Neurofeedback  (EEG-Biofeedback) - šiuolaikinė diagnostinė ir terapinė metodika, padedanti reguliuoti smegenų bangų aktyvumo lygius.
•    AVS (Audiovizualinė stimuliacija) - mažina įtampą, stresą, labai tinka atpalaidavimui.
•    Warnk‘e metodas – skirtas kalbos ir kalbėjimo sutrikimų korekcijai.

Neurotechnologijų metodai – tai ypatingai veiksmingi metodai dirbti su ugdymo/si sunkumais, dėmesio, koncentracijos, elgesio ir emocijų problemomis bei kalbos ir kalbėjimo sutrikimais, reguliuoti smegenų bangų aktyvumo potencialą ir mažinti stresą.

Dalyvio mokestis 1,74 €

 

Atgal