Registracija į Mažeikių švietimo centro renginius internetinėje sistemoje „Semi+“

Informuojame, kad nuo š. m. rugsėjo 1 d. į Mažeikių švietimo centro (toliau – centro) organizuojamus kvalifikacijos tobulinimo renginius bei metodinius užsiėmimus registracija vyks internetinėje registravimosi sistemoje „Semi+“. Prisijungti prie sistemos galima centro internetinėje svetainėje www.scmazeikiai.lt skyrelyje „Registracija į renginius“ arba tiesiogiai internete, adresu  www.semiplius.lt


Kviečiame  pirmą kartą jungiantis prie registravimosi sistemos dalyvius užsiregistruoti.  Pridedame instrukciją, kurią taip pat galima rasti centro tinklapyje, skyrelyje  Kvalifikacijos tobulinimas“. Išbandyti, kaip veikia sistema „Semi+“ prašome registruojantis į bandomąjį centro renginį Bandomasis- registracijos funkcijų išbandymas“. Konsultacijas teikia atsakingi centro metodininkai.

Apie užsiregistravusius internetinėje  sistemoje „Semi+“ asmenis bus kaupiama informacija, t.y. dalyvis turės galimybę žinoti, kokiuose centro kvalifikacijos tobulinimo renginiuose dalyvavo, kiek dienų, valandų išklausė, joje bus patalpinta padalomoji medžiaga ir t.t. Taip pat renginio dalyvis gaus informaciją asmeniškai el. paštu apie neįvyksiantį renginį ir kitą aktualią informaciją.

Tikimės, kad nauja registravimosi sistema „Semi+“ Jums bus efektyvi ir naudinga, registruojantis į renginius ir kaupiant informaciją apie sukauptą kvalifikacijos tobulinimo patirtį Mažeikių švietimo centre.


priedas semiplius.pptx 

 

Atgal