Leidykla „Šviesa“ pradinių klasių mokytojus kviečia į parodoje MOKYKLA 2013 vyksiančius renginius

Laikas: gruodžio 6 d., 13.15 – 14.00 val.

Vieta: leidyklos „Šviesa“ stendas(Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 4 salė (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Lektoriai:Evelina Stankevičienė, Kauno mokyklos-darželio "Šviesa" direktorė, Jurgita Blažienė, Vilniaus Filaretų pradinės mokyklos mokytoja ekspertė, Edita Minkuvienė, mokytoja ekspertė, Aušra Didžgalvienė, Šiaulių Gegužių progimnazijos mokytoja ekspertė


Kviečiame mokyklų vadovus ir pradinių klasių mokytojus į renginį, kuriame išgirsite mokyklos vadovo ir mokytojų patirtis, kodėl būtina žadinti mokinių smalsumą, skatinti domėjimąsi juos supančia aplinka ir reiškiniais. Lektoriai papasakos, kaip pačių vaikų atliekami eksperimentai, bandymai ir stebėjimai skatina ieškoti ir atrasti, suvokti gautus rezultatus, nusakyti priežastis ir daryti išvadas. Išgirsite konkrečių praktinių patarimų: kodėl verta kurti patirtinį centrą mokykloje, kaip ir kokiais būdais ugdyti mažuosius tyrinėtojus, kaip  įvertinti mokinių gamtamokslinę kompetenciją.

Šis renginys - tai vieta, kur mokyklų vadovai, mokytojai, autoriai pasidalins savo idėjomis, patirtimi, atradimais ir pristatys naujausias gamtamokslinę kompetenciją vertinančias priemones.

Registracijahttp://www.parodamokykla.lt/ 

 

Atgal