Kviečiame aplankyti Laižuvos Antano Vienažindžio pagr. m-klos mokinių atvirlaiškių parodą

Šiuo metu švietimo centre veikia atvirlaiškių paroda, kuriuos gavo Laižuvos Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos mokiniai.       
Visą savaitę į mokyklą „plaukė“ atvirlaiškiai, adresuoti mokiniams. Juos siuntė atvirlaiškių mainų (Postcrossing) gerbėjos Lietuvoje ir užsienyje. Atvirukų sulaukėme ne tik iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių, bet ir lietuvių gyvenančių svetur: Švedijos, Vokietijos, Olandijos, Šveicarijos. Atvirlaiškiuose žmonės dalijosi mintimis apie draugystės svarbą. Šiuo metu mokiniai su dideliu susidomėjimu renka, rašo ir siunčia padėkos atvirukus savo draugams.
Kiekvienas mokyklos mokinys bei mokyklos bendruomenės narys papuošė savo delno atspaudu didžiulį medį. Ant atspaudo buvo užrašytas vardas ir pavardė. Į akciją ,,Nuo mano delno pražydo medis“ įsijungė ir Laižuvos miestelio žmonės. Antradienį vyko vaidybinių filmų apie paauglių bendravimą  peržiūra. Trečiadienį mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė skaitė paskaitą apie svaigiųjų ir energetinių gėrimų bei tabako poveikį bręstančiam žmogui. Ketvirtadienį mokiniai rungėsi meninio skaitymo ir dainų konkurse Penktadienį moksleiviai kūrė „Draugystės knygą“. Kiekvienas mokinys iliustravo žymių žmonių mintis apie draugystę, bei patys kalbėjo apie tai, ar jie turi draugų, kaip tapti draugu. Visi mokinių darbai susegti į knygą, kuri vėliau bus saugoma mokyklos muziejuje. Taip pat mokiniai susitiko su policijos pareigūnais bei Amsiu. Su pareigūnais vyko pokalbis apie nusikalsti linkusius vaikus, paauglių atsakomybę ir pareigas, mokiniai apžiūrėjo policijos automobilį.
Visos savaitės metu mokiniai įvairiausia technika kūrė draugystės apyrankes, kurios penktadienį buvo padovanotos viai mokyklos bendruomenei bei atvykusiems svečiams. Įsijungdami į ,,Savaitės be patyčių“ renginius, mokiniai galėjo savo energiją nukreipti įvairiems geriems darbams. 

          
                                                                         

 

Atgal